czyszczenie konsol, darmowy transport do naprawy, naprawa konsol gimna Raszyn, naprawa konsol Raszyn, naprawa konsol z odbiorem z domu, naprawa nintendo switch, naprawa PlayStation 4 Raszyn, odbiór od Klienta gratis, odkażanie sprzętu komputerowego, Seriws Nintendo Switch, serwis konsol raszyn, serwis konsol z bezpłatnym odbiorem gmina Raszyn, serwis konsol z dojazdem do domu, serwis PlayStation gmina Raszyn, serwis xbox one

Naprawa Sony PlayStation Warszawa Raszyn

Czy warto naprawiać PS4? Według nas warto. Do premiery PS5 pozostało zaledwie kilka dni, jednak zgodnie przewidywaniami jej dostępność będzie bardzo mała. W tej sytuacji będzie trzeba czekać nawet kilka miesięcy. Kupowanie nowej konsoli PS4 to strata pieniędzy. Najlepszym rozwiązaniem będzie naprawa. Ale gdzie naprawić PlayStation 4 szybko, tanio i solidnie? W X-Connect.

Serwis Sony PlayStation Warszawa Raszyn

Zajmujemy się naprawą konsol PS4, PS4 Pro, PS3 oraz konsolami Microsoftu i Nintendo. Oprócz napraw wykonujemy także zabiegi konserwacyjne takie jak czyszczenie z kurzu, wymiana past termoprzewodzących i termopadów. Co więcej, możemy odebrać Twoją konsolę do naprawy bezpłatnie na ternie Raszyna o okolic. O szczegóły pytaj telefonicznie +48 793-100-568 lub mailowo serwis@x-connect.pl.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *