Naprawa Nintendo Switch Warszawa Raszyn

Szukasz profesjonalnego i niezawodnego serwisu, który pomoże Ci w naprawie Twojej konsoli Nintendo Switch, PlayStation 4 lub Xbox One? W takim razie warto skorzystać z usług X-Connect, który oferuje kompleksową obsługę dla graczy. Od wielu lat zajmujemy się naprawianiem konsol. Posiadamy narzędzia oraz wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam szybko diagnozować przyczynę problemu oraz zająć się skuteczną naprawą.

Serwis PlayStation 4 Warszawa Raszyn

Oferujemy szeroki zakres usług, a naprawy przeprowadzamy tyko na sprawdzonych częściach wysokiej jakości, które zapewnią prawidłową pracę urządzenia. Ponadto, oferujemy również czyszczenie konsol oraz instalację i konfigurację oprogramowania. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy w naprawie swojej konsoli, skontaktuj się z nami. Nasz serwis znajduje się w Raszynie, dzięki czemu możesz łatwo do nas dojechać. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz szybki czas naprawy, dzięki czemu szybko wrócisz do gry.

Serwis Xbox One Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *