Naprawa Nintendo Switch Warszawa Raszyn

Każdy posiadacz konsoli Nintendo Switch, wie jaką radość sprawia granie na tym urządzeniu. Dlatego ważne jest, aby sprzęt utrzymywać w dobrej kondycji, a w przypadku ewentualnej usterki mieć sprawdzony serwis, który zajmie się naprawą. Serwis X-Connect oferuje szeroki zakres usług naprawy konsol Nintendo Switch, oraz innych konsol takich jak PlayStation i Xbox.

Serwis Nintendo Switch Warszawa Raszyn

Zajmujemy się zarówno prostymi naprawami jak i tymi bardziej skomplikowanymi. W naszej ofercie znajdziesz kompleksowy zestaw napraw, w tym naprawy ekranu, wymiany baterii, naprawy przycisków, gniazda zasilania, portu USB. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu szybko zidentyfikujemy przyczynę problemów i zajmiemy się naprawą.

Serwis konsol Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *