Naprawa laptopów Warszawa Raszyn

Szukasz niezawodnego pogwarancyjnego serwisu, który naprawi a nie tylko będzie naprawiał twój laptop? Poszukiwania zakończone sukcesem! X-Connect zajmuje się naprawą laptopów oraz komputerów stacjonarnych znanych i mniej znanych marek. Naprawiamy różnego rodzaju usterki oraz rozwiązujemy różne problemy. U nas dokonasz także rozbudowy swojego laptopa.

Serwis notebooków Warszawa Raszyn

Pomożemy także w jego przyśpieszeniu oraz odpowiedniej konfiguracji. Świadczymy także usługi czyszczenia wnętrza z kurzu oraz wymiany past termoprzewodzących i termopadów. Wymieniamy uszkodzone klawiatury i ekrany. Naprawiamy zawiasy oraz gniazda zasilania, porty USB i inne.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *