Naprawa konsol do gier Warszawa Raszyn

Konsole Nintendo Switch od lat cieszą się popularnością wśród graczy na całym świecie. Choć jest to produkt wysokiej jakości, to zdarza się, że użytkownicy natrafią na problemy z działaniem. W takich przypadkach ważne jest, żeby mieć dostęp do sprawdzonego serwisu, który zajmie się naprawą. X-Connect świadczy usługi pogwarancyjnej naprawy konsol Nintendo Switch, PlayStation oraz Xbox.

Serwis Nintendo Switch Warszawa Raszyn

Naprawa konsoli, nawet po okresie gwarancji, może być tańsza niż zakup zupełnie nowego urządzenia. W X-Connect świadczymy usługi takie jak wymiana wyświetlacza, wymiana baterii, naprawa przycisków oraz gniazd. Zajmujemy się także czyszczeniem konsol z kurzu i brudu, wymianę past termoprzewodzących i termopadów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *