Naprawa konsol do gier Warszawa Raszyn

Konsola przestała działać lub ciągle się wiesza i wyłącza? Skorzystaj z pomocy fachowców z X-Connect. Od lat zajmujemy się naprawą konsol PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. Świadczymy również usługi wymiany uszkodzonych portów USB, zasilania, portów optycznych oraz napędów. Realizujemy także zlecenia wymiany dysków w konsolach wraz z instalacją niezbędnego oprogramowania do poprawnego działania konsoli.

Serwis PlayStation Warszawa Raszyn

W naszym serwisie realizujemy również usługę gruntownego czyszczenia konsoli z kurzu wraz z wymianą past termoprzewodzących i termopadów oraz regeneracją wentylatorów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *