2022.03.31 - Naprawa konsol do gier Warszawa Raszyn

Naprawa konsol do gier Warszawa Raszyn

Czasami zdarza się, że nasze domowe centrum rozrywki nagle przestaje reagować na włącznik. Trup, kaplica. Czy oznacza to jednak, że od razu trzeba pozbyć się konsoli i wyrzucić ją na śmietnik? Obecnie ceny nowych konsol mogą powodować zawrót głowy. A i z dostępnością niektórych modeli również nie jest zbyt kolorowo.

Serwis konsol do gier Warszawa Raszyn

Dlatego warto w pierwszej kolejności skontaktować się z serwisem X-Connect. Od lat zajmujemy się naprawą konsol PlayStation, Xbox oraz Nintendo z powodzeniem przywracając je do życia. Wymieniamy uszkodzone porty USB, zasilania, optyczne, włączniki. Naprawiamy uszkodzone zasilacze, napędy optyczne. Wykonujemy także bieżącą konserwację sprzętu oczyszczając konsolę z kurzu oraz wymieniając pasty termoprzewodzące i termopady oraz regenerując wentylatory.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *