Naprawa komputerów stacjonarnych Warszawa Raszyn

Komputery to bardzo złożone i skomplikowane urządzenia. Nawet niewielka awaria w tym całym układzie może spowodować brać możliwości korzystania z komputera. Samodzielna weryfikacja przyczyny może być problematyczna, ze względu na brak wiedzy, czasu czy odpowiednich narzędzi. Dlatego w przypadku awarii komputera warto skorzystać z usług serwisu X-Connect.

Naprawa PC Warszawa Raszyn

Od lat zajmujemy się naprawą komputerów stacjonarnych oraz laptopów, mamy wieloletnie doświadczenie, narzędzia oraz umiejętności by poradzić sobie nawet z wydawałoby się beznadziejnymi przypadkami. Ale zajmujemy się także innymi uszkodzeniami oraz bieżącą konserwacją komputerów, składaniem zestawów, wymianą past i termopadów, instalacją dysków, systemów i oprogramowania.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *