Naprawa komputerów dla firm z dojazdem Warszawa Raszyn

Poszukujesz specjalisty, który pomoże Ci w naprawie komputerów bezpośrednio w firmie na terenie Warszawy i okolic? A może potrzebujesz stałej opieki i wsparcia informatycznego dla swojej firmy? W takim razie, warto skorzystać z usług X-Connect, oferujemy kompleksową obsługę dla przedsiębiorstw.

Stała opieka i wsparcie informatyczne dla firm Warszawa Raszyn

Zajmujemy się naprawą komputerów i laptopów z dojazdem do firm na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Nasz zespół to doświadczeni informatycy, którzy potrafią diagnozować problemy z Twoimi urządzeniami oraz szybko i skutecznie je naprawić. Bez względu na to, czy masz problem z oprogramowaniem, sprzętem czy innymi elementami, z nami szybko znajdziesz rozwiązanie. Dzięki naszemu wsparciu, będziesz mógł skupić się na prowadzeniu biznesu, a my zajmiemy się Twoją infrastrukturą IT.

Obsługa informatyczna firm Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *