Wsparcie informatyczne dla firm Warszawa Raszyn

Naprawa komputerów dla firm z dojazdem Warszawa Raszyn

Komputer w firmie znowu się zepsuł? Potrzebujesz szybkiej diagnozy i naprawy? Skorzystaj z usług serwisu X-Connect. Od lat świadczymy usługi wsparcia informatycznego dla firm na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. W przypadku awarii sprzętu przyjeżdżamy do Ciebie i zajmujemy się naprawą komputera na miejscu, tak aby zminimalizować czas ewentualnego przestoju.

Stała opieka i wsparcie informatyczne dla firm Warszawa Raszyn

A może potrzebujesz stałej opieki IT bez konieczności zatrudniania na etacie informatyka? Postaw na X-Connect, za ułamek ceny etatu informatyka zyskujesz fachową pomoc zarówno bezpośrednią jak i telefoniczną. Umożliwiamy również rozliczenie wg abonamentu na określoną liczbę interwencji w miesiącu. Oferujemy konkurencyjne ceny. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol PlayStation Xbox i Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *