Naprawa komputerów Apple Warszawa Raszyn

Naprawa komputerów Apple Warszawa Raszyn

Twój iMac zepsuł się, a autoryzowany serwis twierdzi, że nie można go naprawić i sugeruje kupić nowy? Zamiast od razu wyciągać worek pieniędzy z bankomatu w pierwszej kolejności skontaktuj się z nami. X-Connect od wielu lat zajmuje się naprawami pogwarancyjnymi sprzętu firmy Apple. Serwisujemy zarówno komputery stacjonarne iMac jak i komputery przenośne MacBook, telefony iPhone oraz tablety iPad.

Wymiana części komputerowych Warszawa Raszyn

U nas także uratujesz swój sprzęt z jabłuszkiem po zalaniu cieczą oraz wykonasz bieżącą konserwację komputera wraz z wymianą past termoprzewodzących i termopadów. Skorzystaj z naszych usług już dziś.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *