Naprawa i czyszczenie konsol PlayStation Warszawa Raszyn

Wiosna w pełni, temperatury coraz wyższe, a to oznacza wiosenne porządki. Nie powinno to dotyczyć tylko naszych domów i szaf, ale także sprzętu elektronicznego w tym także konsol. Podczas korzystania z konsoli systematycznie zbiera się w niej brud i kurz. Z czasem może on doprowadzić do problemów z odprowadzaniem ciepła a tym samym do awarii urządzenia. Dlatego skorzystaj już dzisiaj z usług X-Connect. Zajmiemy się wyczyszczeniem konsoli z kurzu oraz wymianą termopadów. Sprawdzimy także kondycję wentylatorów.

Naprawa i czyszczenie konsol Xbox Warszawa Raszyn

U nas naprawisz nie tylko konsole Sony PlayStation, ale również Nintendo Switch oraz Microsoft Xbox. Zajmujemy się wymianą uszkodzonych napędów optycznych, gniazd zasilania, gniazd USB oraz optycznych. Uszkodzeniami związanymi z zalaniem lub upadkiem konsoli. I wiele innych.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *