Montaże sieciowe dla firmy (okablowanie, wifi, access pointy)

Potrzebujesz sprawdzonej i rzetelnej firmy, która zajmie się instalacją sieci kablowej oraz bezprzewodowej w Twojej firmie? Skorzystaj z usług X-Connect. Zajmujemy się projektowaniem, instalacją, modernizacją, konfiguracją oraz naprawą sieci kablowych, bezprzewodowych oraz światłowodowych. Działamy na terenie Warszawy, Raszyna i okolic, ale nie unikamy również zleceń wyjazdowych.

Naprawa i modernizacja sieci dla firm Warszawa Raszyn

Dobrze zaprojektowana oraz zainstalowana sieć w firmie to gwarancja niezawodności. To przekłada się zarówno na komfort jak i wydajność pracy oraz jest znacznym ułatwieniem dla pracowników. X-Connect świadczy również usługi informatyczne dla firm zarówno w kwestiach doradztwa, opieki nad sprzętem jak i serwisowania sprzętu komputerowego.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *