Montaże i serwis ścianek i monitorów reklamowych Warszawa Raszyn

Ścianki oraz monitory reklamowe o obecnie jeden z kluczowych elementów skutecznej reklamy. Odpowiednio zainstalowane i skonfigurowane urządzania wyświetlają treści przyciągające uwagę klientów, podnosząc tym samym szanse na zwiększenie sprzedaży i wzmocnienie pozycji rynkowej. Ważnym elementem jest proces instalacji sprzętu, dlatego nie pozostawiaj tego zadania przypadkowi i postaw na ekspertów z X-Connect.

Instalacja ścianek wideo Warszawa Raszyn

W zależności od potrzeb ścianki reklamowe mogą być instalowane na zewnątrz lub wewnątrz budynku, mogą mieć również różne kształty i rozmiary. W ramach usługi pomożemy dopasować najlepszy sprzęt do potrzeb Twojej firmy. Następnie zajmiemy się jego instalacją oraz konfiguracją. W razie ewentualnej awarii lub potrzeby rekonfiguracji sprzętu również służymy pomocą.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *