Montaż telebimów reklamowych Warszawa Raszyn

Klasyczne telebimy i banery pozwalają wyłącznie na prezentację nieruchomych obrazów. Zmiana reklamy często wymaga pracy na wysokości z wykorzystaniem podnośnika. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie telebimów reklamowych. Urządzenia tego typu pozwalają na wyświetlane dynamicznych reklam oraz innych informacji. Zmiana wyświetlanego kontektu to zaledwie zmiana konfiguracji urządzenia.

Ekrany Reklamowe

Urządzenia tego typu mogą być wykorzystywane nie tylko do wyświetlania reklam, ale również do prezentowania aktualnego menu w lokalach, cenników, dodatkowych usług lub kolejki oczekujących. Co więcej, po zamontowaniu terminala płatniczego mogą zostać wykorzystane do samodzielnego składania i opłacania zamówień przez klientów.

Kompleksowe wdrożenie Digital Signage

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *