Montaż światłowodów na osiedlach

Potrzebujesz sprawdzonej i rzetelnej ekipy, która zajmie się instalacją światłowodów na Twoim osiedlu? Jesteś we właściwym miejscu. X-Connect świadczy usługi instalacji, modernizacji i naprawy sieci światłowodowych na osiedlach, budynkach, blokach i innych przestrzeniach.

Sieci światłowodowe Warszawa Raszyn

Wykonujemy również instalacje przewodów sieciowych, skrętki oraz kabli antenowych z doprowadzeniem ich do skrzynek oraz lokali mieszkalnych, usługowych i innych. Działamy na terenie Raszyna, Warszawy oraz okolic, realizujemy także zlecenia na terenie kraju.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *