Montaż światłowodów na osiedlach Warszawa i Raszyn

Obecność sieci światłowodowych jest niezwykle istotna, zarówno dla mieszkańców osiedli jak i firm telekomunikacyjnych i dostawców Internetu. To właśnie dzięki światłowodom istnieje możliwość dostarczania szybkich łączy internetowych. Jeżeli budujesz nowy obiekt nie zapomnij o światłowodach. Dzięki temu nowa lokalizacja będzie bardziej atrakcyjna zarówno dla najemców jak i potencjalnych klientów.

Instalacje sieci światłowodowych Warszawa Raszyn

Procesem instalacji sieci światłowodowych zajmie się ekipa X-Connect. Działamy na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Od wielu lat zajmujemy się montażem, modernizacją oraz naprawą światłowodów. Nasi specjaliści zajmą się instalacją przewodów, instalacją urządzeń oraz konfiguracją. Potrzebujesz kompleksowych rozwiązań skorzystaj z usług X-Connect.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *