Montaż światłowodów na osiedlach Warszawa i Raszyn

Potrzebujesz sprawdzonej i niezawodnej ekipy, która zajmie się instalacją sieci światłowodowej? Jesteś we właściwym miejscu. X-Connect od lat świadczy usługi instalacji, modernizacji oraz naprawy sieci światłowodowych. Działamy na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Jednak nie straszna nam jest realizacja zleceń na terenie całego kraju.

Sieci światłowodowe Warszawa Raszyn

Nasze usługi wykonujemy szybko i profesjonalnie. Dysponujemy niezbędnym sprzętem do prawidłowej instalacji włókien światłowodowych. Wykonujemy roboty ziemne jak i instalacje wewnątrz budynku, instalacje szaf oraz urządzeń sieciowych. W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *