Montaż światłowodów na osiedlach Warszawa i Raszyn

Sieci światłowodowe stają się obecnie standardem wypychając sieci miedziane w głąb historii. Nie zostawaj więc w tyle i zmodernizuj swoją zwykłą sieć na świeć światłowodową. X-Connect zajmuje się kompleksową instalacją sieci światłowodowych zarówno w budynkach, blokach mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej, halach i innych obiektach.

Sieci światłowodowe Warszawa Raszyn

Zajmujemy się montażem światłowodów oraz urządzeń sieciowych. Nasze instalacje wykonujemy kompleksowo od A do Z. Ty przychodzisz na gotowe i posprzątane. Działamy na terenie Warszawy, Raszyna i okolic, nie boimy się także zleceń na terenie całego kraju, a w razie potrzeby i za granicą.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *