Montaż światłowodów na osiedlach Warszawa i Raszyn

Klasyczne sieci miedziane powoli odchodzą w zapomnienie i sukcesywnie są demontowane. Nie zostawaj w tyle i przenieś się na linie światłowodowe. X-Connect zajmuje się modernizacją istniejących sieci oraz instalacją nowych sieci światłowodowych na osiedlach, dzielnicach oraz innego rodzaju obiektach zarówno przemysłowych, magazynowych, mieszkalnych jak i użyteczności publicznej.

Sieci światłowodowe Warszawa Raszyn

Wykonujemy zarówno prace ziemne na zewnątrz jak i instalacje przewodów wewnątrz budynków z doprowadzeniem przewodów do piwnicy lub bezpośrednio do lokali lub stanowisk. Zajmujemy się także instalacją i konfiguracją sprzętu sieciowego niezbędnego do jej prawidłowego działania. Działamy na ternie Warszawy, Raszyna i okolic, jednak nie są nam straszne realizacje wyjazdowe na terenie całego kraju.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *