Montaż światłowodów na osiedlach Warszawa i Raszyn

Tradycyjne linie miedziane z powodzeniem są wypierane przez instalacje światłowodowe. Dlatego już dzisiaj rozważ wymianę instalacji. X-Connect świadczy kompleksową usługą instalacji światłowodów na osiedlach, w blokach, w domach, biurowcach oraz innych miejscach. Wykonujemy roboty ziemne, oraz wewnętrzne obejmujące bruzdowanie ścian i doprowadzanie przewodów we wskazane miejsca.

Sieci światłowodowe Warszawa Raszyn

Nasze usługi świadczymy na ternie Warszawy, Raszyna i okolic, ale nie unikamy również realizacji wyjazdowych w całej Polsce. Zajmujemy się także projektowaniem sieci oraz modernizacją sieci już istniejących. Zajmujemy się także naprawą uszkodzeń.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *