Montaż projektorów Warszawa Raszyn

X-Connect zajmuje się montażem projektorów, zapewniając optymalne ustawienie, kalibrację i konfigurację sprzętu. Dzięki temu masz pewność, że prezentowane treści będą wyraźne, jasne i odpowiednio dostosowane do warunków oświetleniowych. Bez względu na to, czy potrzebujesz projekcji w biurze, sali konferencyjnej czy innym miejscu, zapewniamy profesjonalny montaż, który spełni Twoje oczekiwania.

Instalacje do sal konferencyjnych Warszawa Raszyn

X-Connect projektuje i instaluje kompleksowe systemy audio-wizualne, obejmujące projektory, ekrany, nagłośnienie, systemy wideokonferencji i inne urządzenia. Zapewniamy optymalne ustawienie sprzętu, profesjonalne okablowanie oraz integrację z istniejącą infrastrukturą. Dzięki temu Twoja sala konferencyjna będzie gotowa do efektywnej i imponującej prezentacji.

Instalacje telewizorów i ekranów Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *