Montaż projektorów Warszawa Raszyn

Wyposażenie sali konferencyjnej w profesjonalny sprzęt audio-wideo oraz projektor może znacząco wpłynąć na jakość przeprowadzonych spotkań. Warto w tej sytuacji skorzystać z pomocy specjalistów z X-Connect, którzy zapewnią fachowy montaż oraz konfigurację sprzętu. Od wielu lat zajmujemy się kompleksową instalacją urządzeń audio-wideo na salach konferencyjnych, wykładowych, aulach i innych miejscach spotkań i zebrań.

Instalacje do sal konferencyjnych Warszawa Raszyn

Dostarczamy rozwiązania, które pozwolą na prowadzenie spotkań w sposób wygodny i efektywny. Zapewniając możliwość płynnej obsługi sprzętu w trakcie spotkań. Oferujemy montaż projektorów, ekranów projekcyjnych, a także systemów nagłośnienia, mikrofonów i urządzeń multimedialnych, takich jak komputery, tablety czy interaktywne ekrany dotykowe.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *