Montaż projektorów i rzutników Warszawa Raszyn

Montaż projektorów i rzutników Warszawa Raszyn

Źle dobrany lub niesprawny projektor lub ekran może zepsuć każde spotkanie i prezentację biznesową. X-Connect świadczy usługi instalacji oraz konfiguracji sprzętu audio i video do sal konferencyjnych, sal wykładowych, telekonferencyjnych oraz innych, gdzie konieczne jest użycie sprzętu do prezentacji.

Instalacje do sal konferencyjnych Warszawa Raszyn

Nasi specjaliści zajmą się doprowadzeniem niezbędnego okablowania i odpowiednim rozstawianiem sprzętu. w ramach naszych usług przeprowadzamy również szkolenie z zakresu obsługiwania sprzętu oraz konfiguracji. Przeprowadzamy także okresową konserwację i czyszczenie sprzętu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *