Montaż monitoringu Warszawa Raszyn

Instalując sprzęt do monitoringu nie można działać przypadkowo. Sprzęt musi być dobrej jakości oraz być niezawodny. Kamery złej jakości będą nagrywały obraz złej jakości co w przypadku wystąpienia jakiegoś incydentu nie pozwoli na identyfikację sprawców. Dlatego skorzystaj z usług X-Connect. Pomożemy nie tylko dobrać odpowiedni sprzęt dostosowany do potrzeb Twojej firmy, ale również zajmiemy się jego montażem.

Instalacja telewizji przemysłowej CCTV Warszawa Raszyn

Zajmujemy się także instalacją kamer telewizji przemysłowej CCTV, centralek alarmowych, czujników ruchu, czujników dymu, bramek kontroli dostępu oraz czujników, temperatury. Korzystając z naszych usług zyskujesz pewność rzetelnie wykonanego zadania oraz pełną konfigurację sprzętu wraz z przeszkoleniem z jego obsługi.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *