Montaż monitoringu Warszawa Raszyn

Montaż monitoringu Warszawa Raszyn

Mówi się, że kontrola najwyższą formą zaufania, jednak nie oszukujmy się instalacja monitoringu czy kamer telewizji przemysłowej to przede wszystkim podstawa bezpieczeństwa Twojego oraz pracowników Twojej firmy. Systemy monitoringu mogą również weryfikować temperaturę pomieszczeń, urządzeń i pomagać w wykrywaniu potencjalnych awarii.

Instalacja telewizji przemysłowej CCTV Warszawa Raszyn

Od lat świadczymy usługi z zakresu instalacji i konfiguracji systemów monitoringu i kontroli dostępu. Świadczymy również usługi szkoleniowe z zakresu konfiguracji oraz obsługi zainstalowanego systemu monitoringu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *