Montaż kamer Warszawa Raszyn

Monitoring i system alarmowy to jedna z metod zwiększenia bezpieczeństwa domów, mieszkań, biur, sklepów, magazynów i wielu innych obiektów. Dzięki odpowiednio zaprojektowanemu i zainstalowanemu systemowi alarmowemu można zwiększyć poziom bezpieczeństwa i zminimalizować ryzyko włamania i kradzieży. X-Connect oferuje kompleksową usługę montażu kamer, systemów monitoringu i kontroli dostępu.

Monitoring Warszawa Raszyn

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu masz pewność, że system zostanie zainstalowany we właściwy sposób. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia analizujemy Państwa potrzeby tak aby dostosować system do indywidualncch potrzeb oraz wymagań. Montujemy zarówno kamery wewnętrzne jak i zewnętrzne wraz z rejestratorami i oprogramowaniem umożliwiającym łatwe przeglądanie nagrań.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *