Montaż kamer Warszawa Raszyn

Masz monitoring w firmie? Czy masz pewność co do jakości i niezawodności sprzętu oraz jakości nagrywanego obrazu i dźwięku? Może czas na zmiany? Skorzystaj z pomocy X-Connect, pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania monitoringu i kontroli dostępu w Twojej firmie oraz zajmiemy się montażem i konfiguracją sprzętu.

Monitoring Warszawa Raszyn

W naszej bogatej ofercie znajdziesz najlepszej jakości kamery, alarmy, sprzęt nagrywający, bramki dostępu, czujniki ruchu, temperatury i inne. Po instalacji przeprowadzimy także szkolenie dla pracowników obsługi monitoringu. Świadczymy także usługi serwisowe oraz konserwacyjne i modernizacyjne dla istniejących już systemów alarmowych. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *