Montaż kamer monitoringu Warszawa Raszyn

Chcesz mieć pewność prawidłowego doboru kamer oraz ich instalacji w Twoim systemie monitoringu? Skorzystaj z pomocy fachowców z X-Connect. Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb. Zajmujemy się instalacją kamer przemysłowych, kamer IP, bramek kontroli dostępu, systemów alarmowych oraz czujników ruchu, temperatury i dźwięku.

Instalacja systemów alarmowych i telewizji przemysłowej

Zajmiemy się także konfiguracją sprzętu, nagrywarek oraz podglądu z kamer np. na tablecie lub telefonie. Pomagamy także w kwestiach modyfikacji istniejących systemów alarmowych oraz zajmujemy się naprawą. Korzystając z usług X-Connect masz pewność, że monitoring zostanie zainstalowany zgodnie z Twoimi potrzebami.

Naprawa kamer CCTV i monitoringu

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *