Montaż kamer, monitoringu i systemów kontroli dostępu

Powoli zbliża się lato i wakacje czas, gdy sporo czasu będziemy spędzać poza domem. Do tego ciepłe noce sprawiają, że zostawiamy uchylone okna podczas snu. To doskonała okazja dla złodziei do przeniesienia własności naszych kosztowności. Dlatego lepiej nie liczyć na szczęście i zabezpieczyć się wcześniej. Zwłaszcza, że niedawno w Raszynie była dość spora liczba kradzieży i włamań, zarówno do domów jak do firm. Skorzystaj zatem z usług X-Connect i zabezpiecz swoją posesję.

Kamery z podglądem na telefonie i tablecie

Nasi specjaliści pomogą dobrać system kamer dopasowany do Państwa potrzeb i zajmą się kompleksową instalacją i konfiguracją sprzętu. Co więcej, nauczymy Państwa jak korzystać z systemu oraz pomożemy ustawić pogląd z kamer na komputerze, tablecie lub telefonie. W naszej ofercie znajdują się kamery i urządzenia oferujące różnorodne funkcjonalności takie jak nagrywanie w podczerwienie, detektory ruchu, detektory hałasu, detektory zmiany temperatury i wiele innych.

Wideodomofony i domofony, sprzedaż, instalacja, naprawa

X-Connect zajmuje się także instalacją, modyfikacją oraz naprawą systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej i CCTV. Pomożemy także w sprawach związanych z zakupem i instalacją wideodomofonów. Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *