Montaż kamer i monitoringu Warszawa Raszyn

Chcesz mieć pogląd z kamer zainstalowanych na terenie Twojej firmy na swoim telefonie lub tablecie? Skontaktuj się z X-Connect. Od lat zajmujemy się modernizacją, naprawami oraz instalacjami systemów monitoringów i kontroli dostępu. Pomożemy dobrać najlepszy zestaw kamer oraz urządzeń pomocniczych takich jak detektory ruchu, temperatury, dźwięku, bramki kontrolne, tak by połączone w najlepszy możliwy sposób pomagały dbać o bezpieczeństwo osób i mienia.

Modernizacja i naprawa systemów monitoringu Warszawa Raszyn

Pomożemy także w zmodernizowaniu istniejącego już systemu alarmowego i dostosowanie go do dzisiejszych standardów, takich jak podgląd na żywo z telefonu, dobrej jakości obraz i dźwięk, nagrywanie w nocy w bez dodatkowego podświetlenia etc. Nasze usługi świadczymy zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *