Montaż i konfiguracja sprzętu audio i wideo Warszawa Raszyn

Niezależnie od tego czy mówimy o sali konferencyjnej, wykładowej czy ćwiczeniowej bardzo ważnym elementem jest wyposażenie audio i wideo. Dobrze dopasowany i skonfigurowany sprzęt nie tylko ułatwi prowadzenie spotkania, ale także uatrakcyjni uczestnikom udział. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów z X-Connect.

Instalacje do sal konferencyjnych Warszawa Raszyn

Od wielu lat zajmujemy się doradztwem w zakresie doboru sprzętu audio i wideo dostosowanego do potrzeb sal szkoleniowych, wideokonferencyjnych, salek spotkań i innych. Zajmujemy się także instalacją sprzętu oraz jego prawidłową konfiguracją tak, aby wycisnąć z niego pełnię możliwości. Pomożemy także przeszkolić pracowników, którzy zajmują się ich obsługą a także świadczymy usługi serwisowe w przypadku wystąpienia awarii lub konieczności rozbudowy zestawu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *