Monitory reklamowe

Prowadzisz sklep, restaurację, kawiarnię lub bar? Masz dosyć ciągłego mozolnego zmieniania reklam towaru i usług? Zainwestuj w monitory reklamowe. Urządzenia tego typu w odróżnieniu od zwykłych telewizorów czy ekranów pozbawione są ramek, co pozwala na łączenie ich ze sobą zarówno wzdłuż jak i w szerz. Dzięki temu możesz uzyskać efekt multimedialnej ściany, na której wyświetlisz aktualne menu, kolejkę zakupów, reklamę lub co tylko chcesz.

Telewizory do reklam

Skontaktuj się z nami, a pomożemy nie tylko dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy, ale również zajmiemy się procesem montażu oraz konfiguracją sprzętu. Co więcej, nasi pracownicy dokładnie wyjaśnią proces aktualizacji i wprowadzania zmian.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol PlayStation Xbox i Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *