Monitory reklamowe w sklepach

Systemy Digital Signage to coraz bardziej popularne narzędzie wykorzystywane z biznesie. Ich zadaniem jest przekazywanie informacji oraz reklam w sposób przystępny i bardziej atrakcyjny dla Klientów. Digital Signage pozwala na wyświetlanie treści multimedialnych w różnych miejscach, takich jak hotele, restauracje, sklepy, centra handlowe, szkoły czy biura. Jeśli szukasz profesjonalnych i kompleksowych rozwiązań z zakresu Digital Signage, to skorzystaj z pomocy X-Connect.

Komputery do odtwarzania reklam

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży, oferujemy szeroką gamę rozwiązań związanych z systemami Digital Signage. Pomożemy dobrać urządzenia zarówno dla małych firm jak i korporacji. Nasza oferta obejmuje projektowanie, wdrażanie oraz utrzymywanie i serwisowanie systemów Digital Signage. Nasi specjaliści zapewnią Ci fachową pomoc na każdym etapie projektu.

Systemy Digital Signage

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *