Monitory reklamowe

Planujesz wdrożenie efektywnej strategii marketingowej dla Twojej firmy? A może potrzebujesz montażu monitorów reklamowych lub telewizorów reklamowych? W takim razie, warto skorzystać z usług X-Connect. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie monitorów reklamowych i wdrażania Digital Signage.

Montaż monitorów reklamowych

Oferujemy profesjonalne monitory reklamowe, które pozwolą w łatwy sposób przekazywać Twoją reklamę lub informacje o produkcie w miejscach publicznych. Nasze monitory reklamowe to nowoczesne urządzenia, które charakteryzują się doskonałą jakością obrazu i dźwięku, co zapewni pełną satysfakcję Twoim klientom. Oprócz sprzedaży monitorów reklamowych, oferujemy również usługi montażu i naprawy. Nasi specjaliści zrobią to szybko i sprawnie, dbając o każdy detal. Gwarantujemy, że monitor lub telewizor reklamowy zostanie zamontowany w sposób bezpieczny i stabilny, co pozwoli uniknąć problemów z funkcjonowaniem urządzenia.

Telewizory reklamowe

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *