Monitory reklamowe

Telewizory i monitory reklamowe to jedna z najskuteczniejszych metod wyświetlania reklamach wewnątrz sklepów oraz centrów handlowych. Bardzo ważnym elementem jest ich odpowiedni montaż i konfiguracja. Bez tego nie ma mowy o efektowym przekazaniu informacji i przyciągnięcia uwagi Klientów. X-Connect oferuje kompleksową usługę montażu oraz konfiguracji sprzętu niezbędnego do wyświetlania reklam.

Telewizory do wyświetlania reklam

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w instalacji monitorów, telewizorów, telebimów, ścianek do wyświetlania reklamach. W zależności od potrzeb Klienta dobieramy najlepsze rozwiązania – montaż na ścianach, sufitach, kolumnach, stojakach etc. Montaż wykonujemy z najwyższą starannością, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, aby zapewnić trwałość i stabilność instalacji.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *