Monitory reklamowe

Monitory reklamowe to innowacyjne narzędzie wykorzystywane do zwiększenia eskpozycji marki oraz promocji oferowanych towarów i usług. Urządzenia tego typu pozwalają na prezentowanie dynamicznych reklam w atrakcyjny i niepowtarzalny sposób. Jest to bardzo popularna metoda promowania swojej marki w sklepach, centrach handlowych oaz wielu innych miejscach.

Montaż monitorów reklamowych

X-Connect zajmuje się nie tyko dystrybuują i sprzedażą monitorów reklamowych, ale również instalacją oraz pełną konfiguracją. Monitory czy też telewizory do wyświetlania reklam mogą zostać zainstalowane zarówno na ścianie jak i na stojakach. Nasi specjaliści zajmą się montażem oraz konfiguracją urządzeń. Dzięki temu monitory będą mogły włączać się i wyłączać automatycznie w godzinach pracy sklepu i zajmować się wyświetlaniem reklam lub innych ważnych informacji.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *