Monitoring i kontrola dostępu Warszawa Raszyn

Dobry gospodarz ma oko na wszystko, dlatego lepiej nie pozostawiać wydarzeń na terenie firmy ślepemu losowi. Monitoring to nie tylko możliwość kontrolowania, ale także zabezpieczenie, nie tylko w przypadku próby kradzieży ze strony osób trzecich, ale także w sytuacji nieszczęśliwego wypadku i innych nieprzewidzianych zdarzeń. Specjaliści X-Connect pomogą dobrać najlepszy sprzęt do monitoringu pomieszczeń, hal produkcyjnych, klatek schodowych, placów i innych miejsc w Twojej firmie.

Instalacja kamer i systemów monitoringu Warszawa Raszyn

Od wielu lat zajmujemy się instalacją, konserwacją oraz naprawą systemów monitoringu i kontroli dostępu. Służymy fachowym doradztwem oraz dostępem do najlepszych modeli kamer. Zajmujemy się konfiguracją monitoringu oraz zdalnego poglądu z kamer np. na telefonie lub tablecie.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *