Monitoring dla firm Warszawa Raszyn

Problemem wielu systemów monitoringu jest bardzo kiepska jakość nagrań, która uniemożliwia ewentualną identyfikację osób znajdujących się na nagraniach. Częstym problem jest również błędne rozstawienie kamer powodujące powstawanie tzw. martwych stref, które nieobjęte są zasięgiem kamer. Aby temu zaradzić skorzystaj z usług X-Connect.

Kamery Hikvision

Jesteśmy specjalistami w montażu kamer i systemów kontroli dostępu. Co więcej, współpracujemy z firmą Hikvision, liderem wśród producentów kamer przemysłowych i CCTV. Zadbamy o odpowiedni dobór sprzętu oraz jego rozmieszczenie, tak aby obraz był bez zakłóceń oraz najwyższej możliwej jakości. Co więcej, nasi specjaliści przeprowadzą szkolenie instruktażowe z używania systemu do nagrywania oraz odtwarzania nagrań. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *