Monitoring dla firm i domów Warszawa Raszyn

Wydaje się, że niedawna plaga kradzieży i włamań jaka miała miejsce w Raszynie przycichła i w naszej miejscowości nastał spokój. Czy może to być jednak cisza przed burzą? Chroniąc nasze mienie nie można nawet na chwilę stracić czujności, bo złodzieje i przestępcy tylko na to czekają. Nie dawaj im szansy na łatwe łupy, skorzystaj z usług X-Connect i zainstaluj system monitoringu i alarmu.

Instalacja i konfiguracja monitoringu Warszawa Raszyn

Od wielu lat działamy na rynku świadcząc usługi informatyczne oraz teletechniczne. Jesteśmy specjalistami z zakresu konserwacji, instalacji oraz konfiguracji systemów kamer przemysłowych, CCTV, systemów alarmowych oraz kontroli dostępu. Na swoim koncie mamy wiele projektów i zadowolonych klientów. Skontaktuj się z nami, pomożemy dobrać rozwiązania do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *