Modernizacje sieci światłowodowych Warszawa Raszyn

Modernizacje sieci światłowodowych Warszawa Raszyn

Twoja sieć światłowodowa jest za mała i potrzebujesz rozbudowy? A może chcesz wymienić urządzenia na szybsze, ale wykonać nowe przyłącza? Serwis X-Connect świadczy usługi instalacji oraz modernizacji sieci światłowodowych. Wykonujemy roboty ziemne, przekopy, instalacja studzienek, skrzynek rozdzielczych, instalacja szaf, kucie, podwieszanie, instalację i konfigurację urządzeń. Mówiąc w skrócie kompleksowo zajmiemy się ogarnięciem Twojej sieci światłowodowej. Przychodzisz na gotowe.

Wykonywanie instalacji światłowodowych Warszawa Raszyn

Wykonujemy zarówno instalacje FTTH jak i FTTB. Prowadzimy również instalacje sieciowe na skrętkach i kablach koncentrycznych wraz z bruzdowaniem ścian, tynkowaniem i instalacją gniazdek, switchy, routerów i innych elementów aktywnych i pasywnych w sieciach.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *