Modernizacje sieci światłowodowych Warszawa Raszyn

Twoja sieć światłowodowa potrzebuje rozbudowy albo przebudowy? Skontaktuj się z X-Connect. Od lat świadczymy usługi instalacji, naprawy i modernizacji sieci światłowodowych. Działamy na terenie Warszawy i okolic, ale nie stronimy również od realizacji wyjazdowych na terenie kraju.

Wykonywanie instalacji światłowodowych Warszawa Raszyn

Wykonujemy instalacje światłowodów na nowych i istniejących osiedlach, w nowych i starych budynkach wraz z doprowadzeniem przewodów bezpośrednio do mieszkań lub stanowisk w przypadku biur, czy hal. Nasze realizacje przeprowadzamy szybko i skutecznie pozostawiając po sobie porządek. O wysokiej jakości naszych usług świadczą opinie naszych Klientów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *