Modernizacje sieci światłowodowych Warszawa Raszyn

Potrzebujesz dokonać zmian w istniejącej sieci światłowodowej? Może chcesz ją rozszerzyć lub przenieść lub rozszerzyć jej zasięg? Niezależnie od tego, jaki jest ostateczny cel, X-Connect zajmie się realizacją tego projektu. Od lat wykonujemy instalacje oraz modernizacje i naprawy sieci światłowodowych zarówno na osiedlach, w budynkach jak i innych obiektach o różnym przeznaczeniu.

Wykonywanie instalacji światłowodowych Warszawa Raszyn

Działamy na terenie Warszawy i Raszyna oraz okolic jednak jesteśmy otwarci również na realizacje projektorów na terenie całego kraju. Zlecenia wykonujemy w pełnym zakresie tj. od wykopania rowów aż po zasianie trawy po ich zakopaniu, od bruzdowania ścian aż po zatynkowanie przewodów w ścianach. W X-Connect wykonasz także projekt najlepszego poprowadzenia sieci światłowodowej oraz tradycyjnych sieci miedzianych.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *