Modernizacja sieci światłowodowych

Sieci światłowodowe odgrywają coraz większą rolę w życiu codziennym, zarówno prywatnym jak i zawodowym. Największą zaletą światłowodów jest ich przepustowość, która umożliwia dostarczanie usług internetowych o dużych prędkościach. Obecnie każdy nowy budynek deweloperski jest wyposażany w infrastrukturę światłowodową. Światłowody można również instalować w budynkach już istniejących.

Naprawa sieci światłowodowych

X-Connect specjalizuje się w instalacji, modernizacji oraz naprawach sieci światłowodowych. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu szybko diagnozujemy problemy oraz znajdujemy rozwiązania. Oferujemy również pełną modernizację istniejących sieci, w tym zwiększenie liczy punktów dostępu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych oraz firm.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *