Modernizacja sieci dla firm Warszawa Raszyn

Modernizacja sieci to proces, który ma na celu zwiększenie jej przepustowości oraz wydajności. Tego typu zabieg warto wziąć pod uwagę gdy firma rozrasta się, zatrudnia nowych pracowników oraz potrzebuje szybkiego i niezwodnego połączenia z Internetem. Zwiększenie niezawodności sieci firmowej to zmniejszenie ryzyka przestoju oraz skrócenie czasu pobierania i wysyłania danych pomiędzy oddziałami lub serwerami. Aby mieć pewność, że proces ten zostanie przeprowadzony w sposób fachowy i rzetelny skorzystaj z pomocy X-Connect.

Naprawa sieci internetowych dla firm Warszawa Raszyn

Od lat działamy na rynku IT i zajmujemy się modernizacjami sieci internetowych, naprawą oraz obsługą informatyczną firm. Zweryfikujemy potrzeby Twojej firmy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Nasi specjaliści zajmą się zarówno projektowaniem, dobraniem odpowiednich urządzeń oraz ich instalacją i konfiguracją.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *