Modernizacja monitoringu Warszawa Raszyn

Firmowy monitoring nie działa jak trzeba? Jakość obrazu jest tragiczna i nie można rozpoznać osób na nagraniach? A może sprzęt do nagrywania ciągle się psuje? Wygląda na to, że czas zastanowić się nad modernizacją systemu monitoringu. Ten wykona dla Ciebie X-Connect. Od lat zajmujemy się instalacją, modyfikacją, konfiguracją oraz naprawą systemów monitoringu i kontroli dostępu.

Serwis kamer i monitoringu Warszawa Raszyn

W naszej ofercie znajdziesz również sprzęt do monitoringu oraz systemy kontroli dostępu najlepszych marek. Nasi serwisanci zajmą się także naprawą uszkodzonych kamer, bramek, nagrywarek i innych elementów systemu. Co więcej, jeżeli skorzystasz z naszych usług instalacyjnych przeprowadzimy również instruktaż dla pracowników zajmujących się obsługą systemu monitorowania.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *