Modernizacja monitoringu Warszawa Raszyn

Jakość obrazu z kamer monitoringu wygląda niczym wyjęta z lat 90 lub nagrań UFO pojawiających się w sieci? Czas na modernizację. X-Connect to specjaliści w dziedzinie monitoringu i sieci CCTV. Od lat zajmujemy się projektowaniem oraz montażem sieci monitoringu, kamer, bramek kontrolnych, alarmów oraz innych elementów systemów alarmowych. W ramach usługi pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

Serwis kamer i monitoringu Warszawa Raszyn

X-Connect zajmuje się również naprawą serwisową kamer, centralek, nagrywarek, punktów kontrolnych wykorzystywanych w systemach alarmowych i monitoringu. Świadczymy również usługi z zakresu konfiguracji urządzeń oraz wykonywanie szkoleń z obsługi sprzętu do monitoringu dla pracowników.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *