Modernizacja monitoringu Warszawa Raszyn

Modernizacja monitoringu Warszawa Raszyn

Monitoring w domu lub w firmie szwankuje? Skorzystaj z usług X-Connect. Zajmujemy się modernizacją, instalacją oraz naprawą monitoringu, systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej.

Serwis kamer i monitoringu Warszawa Raszyn

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu instalacji urządzeń ochrony obiektów wraz z konfiguracją oraz szkoleniem pracowników. Prowadzimy także doradztwo w zakresie doboru najlepszego sprzętu do monitoringu dostosowanego do potrzeb Twojej firmy.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *