Kompleksowe wdrożenia Digital Signage

Digital Signage to idealnie rozwiązanie dla firm, które chcą w sposób atrakcyjny i przejrzysty pokazywać różne informacje swoim klientom i zachęcać ich do zakupu towarów i usług. Mówiąc jaśniej jest to system wykorzystujący wyświetlacze cyfrowe w postaci monitorów, ekranów lub telewizorów, dzięki któremu możliwe jest wyświetlanie różnych dynamicznych treści np. reklam, animacji, filmów, kolejek zamówień lub menu.

Monitory do wyświetlania reklam

Wdrożenie Digital Signage składa się z kilku etapów. Najpierw należy zaprojektować atrakcyjną treści, która przyciągnie uwagę klientów. Następnie wybór i instalacja odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, który to wszystko wyświetli. X-Connect zajmie się tym dla Państwa i przeprowadzi kompleksową instalację sprzętu i oprogramowania oraz zajmie się poprowadzeniem przewodów i zasilania w miejsca instalacji ekranów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *