Kamery Warszawa Raszyn

Posiadanie kamer i systemu monitoringu w firmie to jedno, ale posiadanie dobrej jakości kamer i dobrej jakości systemu monitoringu to zupełnie inna sprawa. Zapewne niejednokrotnie spotkaliście się Państwo z nagraniami z monitoringu, gdzie oprócz rozmazanych plan nie bardzo widać co się dzieje. Aby uniknąć takich niespodzianek zapraszamy do X-Connect. Świadczymy usługi instalacji, modernizacji praz naprawy systemów kamer, telewizji przemysłowej CCTV oraz systemów alarmowych i kontroli dostępu.

Instalacja kamer Warszawa Raszyn

Współpracujemy także z najlepszymi producentami kamer i sprzętu do monitoringu dzięki czemu mają Państwo pewność wysokiej jakości sprzętu oraz najwyższej jakości wykonania instalacji i konfiguracji. W ramach naszych usług przeprowadzimy także szkolenie z obsługi urządzeń dla pracownika odpowiedzialnego za monitoring w firmie.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *